Wrzesień 18 2018 15:29:54
Nawigacja
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1
Najnowszy użytkownik: Admin
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Party Retro w Brończanach
Imprezę zorganizowaną przez Stowarzyszenie Przyjaciół Brończan "Brończany Razem" oraz Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny odwiedziło mnóstwo osób. Wszyscy bawili się znakomicie i wszyscy podkreślali wspaniałą atmosferę. Takie słowa słyszeliśmy m.in. od uczestników 11. Białostockiego Rajdu Moto Retro. W Brończanach zjawiło się około 50 pięknych pojazdów, biorących udział w niezwykłej wyprawie. Przyjechały załogi z całej Polski, a także ekipy z Rosji, Litwy, Białorusi. Uczestnicy Rajdu czuli się w naszej gminie tak dobrze, że przedłużyli swój postój i zastanawiali się nawet, czy tutaj nie zakończyć swojej eskapady.

Wieczorem udali się jednak do Białegostoku, żegnani ogromnymi brawami i dziękując nam za wspaniałą gościnę.

A Brończany bawiły się dalej. Zabawa miała miejsce w otwartej oficjalnie pięknej wiacie rekreacyjnej i na rewelacyjnie przygotowanej scenie. Było wypiekanie sękacza, poczęstunek i super muzyka.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli w sobotę z nami, tworząc niezapomnianą atmosferę. Wielkie słowa uznania należą się też osobom zaangażowanym w przygotowanie pikniku. Kilka osób strasznie się napracowało. Ale było warto!!!!!!!!!! Dzięki i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach.