Wrzesień 18 2018 15:22:42
Nawigacja
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1
Najnowszy użytkownik: Admin
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
IV Towarzyskie Zawody Wędkarskie o "Złotą Rybkę Juchnowiecką" 2015
Drugi odcinek Dni Ziemi Juchnowieckiej 2015, to Towarzyskie Zawody Wędkarskie o Złotą Rybkę Juchnowiecką. W Koplanach spotkaliśmy się już po raz czwarty. W poniedziałek frekwencja dopisała. Obsadzono niemal wszystkie stanowiska wędkarskie! Puchar za pierwsze miejsce i bon podarunkowy wartości 200 zł zdobył Zdzisław Chrzanowski.

Atmosfera była bardzo przyjazna, ale rywalizacja trudna i zacięta. – Ryba okazała się dzisiaj bardzo mądra i trudno było z nią wygrać – skomentowała zaraz po zawodach Beata Hojna. Pani Beata zajęła w gronie blisko 30. wędkarzy 10. miejsce. Zwyciężył doświadczony Zdzisław Chrzanowski. Pan Chrzanowski w ubiegłym roku był w Koplanach drugi, przegrywając rywalizację o pierwszą pozycję o 15 gram. W poniedziałek nie dał już rywalom szans. Dorobek mistrza, to ryba o łącznej wadze 840 gram. Na drugim stopniu podium stanął Andrzej Kobeszko (665 gram), a trzeci był Andrzej Głowacki (625 gram). Dodatkową nagrodę za największą złowioną rybę wywalczył Jacek Wasilewski. Na jego wędce znalazła się sztuka o wadze 275 gram. Trochę szczęścia zabrakło Grzegorzowi Radziewiczowi, który złowił pięknego złocistego karasia o wadze 250 gram.

Zawody w Koplanach zorganizowaliśmy wspólnie z Polskim Związkiem Wędkarskim Oddział Białystok, któremu dziękujemy za pomoc.