Wrzesień 18 2018 15:41:25
Nawigacja
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1
Najnowszy użytkownik: Admin
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Pożegnanie lata w Kleosinie 2015


W Kleosinie zabawę rozpoczniemy już o godz. 9. Najpierw na „Orliku” do zmagań przystąpią drużyny biorące udział w turnieju pracowników białostockiej Izby Celnej. Około godz. 13.30 oldbojowa reprezentacja celników spotka się z reprezentacją juchnowieckich samorządowców. Mecz zapowiada się pasjonująco. W składzie celników spodziewane są m.in. byłe gwiazdy Jagiellonii. Samorządowców do gry poprowadzi wójt naszej gminy, Krzysztof Marcinowicz.

Potem „Orlik” opanuje już młodzież, biorąca udział w turniejach piłkarskich oraz siatkarskich. Z kolei od godz. 13 na placu przy scenie dzieci skorzystać będą mogły z dmuchanych zjeżdżalni, na młodych mieszkańców naszej gminy czekają też zabawy, gry, animacje. Będzie też pokaz warsztatów wikliniarskich prowadzonych przez pana Mirosława Moczydłowskiego.

O godz. 17 rozpocznie się część muzyczna pikniku. Na początek mocny akcent, bo premierowy występ zespołu „Srebrne Nutki”. Zespół tworzą seniorki z Kleosina i bardzo starają się, aby debiutancki koncert długo wspominany był w Kleosinie i całej gminie.

Po „Srebrnych Nutkach” zapraszamy na dyskotekowe rytmy. Rozpocznie jeden z najlepszych DJ-ów w regionie - DJ Irecki, potem na scenę wyjdzie świetny zespół „Forti” i około godziny 19 koncert sobotniej gwiazdy, czyli zespół „Effect”.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!!!


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?